Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Сергій Бабкін (Литва)
26 травня 2022

Сергій Бабкін (Литва)

Ціна: 16-50 EUR

Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85, Vilnius 08219, Lithuania
Купити квиток

Замовити квитки на "Сергій Бабкін (Литва)"

26 трав., четвер
Сергій Бабкін
Сергій Бабкін
27 травня, 19:00 Рига 16-75 EUR Купити
28 травня, 19:00 Таллинн 16-50 EUR Купити

Про подію

Сергій Бабкін – український музикант, автор та виконавець власних пісень, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8», учасник легендарного гурту 5`nizza (П'ятниця).

МАГІЯ БУКВ І МУЗИКИ СЕРГІЯ БАБКІНА:

«Тук-тук», «Забери», «Солдат», «#пробач», «#але», «Привіт, Бог», «Де би я» – всі ці та безліч інших пісень стали хітами і дуже полюбилися слухачам. Кожна композиція – мов розмова з другом. Щирий і дуже справжній, без масок і удавання.

Сергій Бабкін по праву вважається одним із найталановитіших, відвертих та харизматичних українських артистів.

13 альбомів, кліпи, зйомки у масштабних українських ТВ-шоу та фільмах, незліченні номінації та перемоги у топових українських преміях: YUNA, «Золота Жар-птиця», M1 Music Awards, «VIVA! Найкрасивіші» та інших. Незважаючи на набуте визнання та любов публіки, творчість Бабкіна стає лише якіснішою та сильнішою. З кожним днем.

Сергій Бабкін – головний романтик на українській сцені, співак та музикант вирушає у великий тур країнами Європи на підтримку України! Усі зібрані гроші будуть направлені до благодійного фонду.

Зокрема, кошти будуть спрямовані на потреби Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний шпиталь», який потребує закупівлі реанімаційного обладнання. За словами керівництва медичної установи, щомісячно таке новітнє обладнання зможе врятувати близько 5000 життів наших захисників та громадянських, які постраждали внаслідок російсько-української війни.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код