Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
05 жовтня 2023

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Ціна: 35-100 EUR

Legendos Klubas
Kalvarijų g. 85, Vilnius 08219, Lithuania
Купити квиток

Замовити квитки на "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"

05 жовт., четвер
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
26 травня, 19:00 Білосток 980 грн Купити
03 жовтня, 20:00 Таллінн 35-80 EUR Купити
06 жовтня, 20:00 Рига 35 EUR Купити

Про подію

Вітайте гурт "Без обмежень" із концертною програмою "Be brave like Ukraine" у Вільнюсі

Гурт "Без обмежень" вирушив у благодійний тур Європою з концертною програмою "Be brave like Ukraine", і 9 березня зустрітися з ним можна у Вільнюсі на сцені "Legendos Klubas".

Місія концерту — зібрати кошти для підтримки української армії, показати світові, що відбувається насправді на українській землі. Через свої пісні та музику гурт "Без обмежень" розповість, як переживають українці війну, що роблять для Перемоги та що планують ще зробити.

Квитки на подію вже є в продажу і на цій сторінці ви можете купити їх. Також на сайті "Kontramarka" доступна інформація і щодо інших концертів у місті Вільнюс.

Український рок-гурт "Без обмежень"

Гурт "Без обмежень" утворився 1999 року, перший свій альбом вони випустили 2007 року. Сьогодні "Без обмежень" - це гурт європейського рівня, який проводить свої концерти на великій сцені Європи й збирає велику публіку поціновувачів року та української культури. 

Приходьте на концерт "Be brave like Ukraine", щоб послухати старі та нові пісні колективу та підтримати Україну. Впевнені, що подія не залишить вас байдужими.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код